Browse > Home / Kisisel / Blog article: WordPress ile yeniden…

| Subcribe RSS

WordPress ile yeniden…

March 24th, 2009 Posted in Kisisel

Yaklaşık 2007 senesinin yazından beri blog yazarlığı yapıyorum. Önceleri güncel teknolojileri ile başlayan yazarlık girişimim, profesyonel anlamda IT sektöründe deneyim kazanmam ile yavaş yavaş bu yöne doğru kaymış bulunuyor. Aslında ilk etapta güvenlik kavramını ayrı olarak başka bir yerde host edecektim ancak kişisel ilgilerimin de bu yöne kayması ile bu konuda tercih kıldım.

Blogspot ile başlayan macera, domain alımı, host işlemleri ve sunduğu ek özellikler ile WordPress tercih etmem vs derken, artık tüm yazılarımı burada yeralacak. Ayrıca DHW sitesinde de teknoloji yazarlığı yapıyorum.  Daha önce de yazmıştım, tekrar edelim:

Ağırlık güvenlik üzerine olacak ancak yine de akabinde hayatımıza yön veren/kolaylaştıran güncel teknolojilere de yer vermeye çalışacağım.  Bilgi paylaştıkça büyür prensibine her zaman önem verdiğim için, benimle olabildiğince fikir-alışverişi gerçekleştirirseniz sevinirim (Bknz Friendfeed 🙂 )

Profesyonel anlamda şu konulara yer vermeyi düşünüyorum:

Application&Transaction Security (HSM), Identity&Access Management, Disk&File Encryption, E-Mail Security, Managed File Transfer, General Encryption, E-Signatures, Network Security and Encryption

Hadi bakalım başlıyoruz…

Cevap Bırakın

Spam Protection by WP-SpamFree

  • Site istatistik

    Bugünkü ziyaret: 9
  • Add to Technorati Favorites

    Mail adresinizi girin:  • Google Connnect
  • RSS DarkHardWare News